KuponperestV2
20 Mayıs Cumartesi · 15:30
SV Werder Bremen
1-1Maç sonucu · İY 0-1
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%84
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.34.93.01.20.40.1
18.2106.02.40.70.2
28.29.85.92.30.70.2
35.46.43.91.50.50.1
42.63.21.90.80.20.1
51.01.20.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%81
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Werder Bremen 1603, 1. FC Köln 1537.
  • SV Werder Bremen iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1537).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, SV Werder Bremen 1603.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SV Werder Bremen 1603, 1. FC Köln 1537.
  • SV Werder Bremen iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, SV Werder Bremen 1603.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Werder Bremen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Werder Bremen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,97, 1. FC Köln 1,20).
  • SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Werder Bremen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • SV Werder Bremen son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • SV Werder Bremen kalesini maçların %10'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven66/100Düşük risk
  • SV Werder Bremen için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • SV Werder Bremen için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • SV Werder Bremen için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven58/100Orta risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Werder Bremen iç sahada maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Werder Bremen iç sahada maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Werder Bremen iç sahada maç başına 1,81 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SV Werder Bremen — 1. FC Köln · Kuponperest