Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
3,41
En olası skor
1-2
%11
- Ev sahibi kazanır
- %19
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %60
- Karşılıklı gol
- %63
- 1.5 üst
- %86
- 2.5 üst
- %67
- 3.5 üst
- %44
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.9 | 6.3 | 7.3 | 5.6 | 3.2 | 1.5 |
| 1 | 3.5 | 8.3 | 9.4 | 7.2 | 4.1 | 1.9 |
| 2 | 2.3 | 5.3 | 6.1 | 4.6 | 2.7 | 1.2 |
| 3 | 1.0 | 2.3 | 2.6 | 2.0 | 1.1 | 0.5 |
| 4 | 0.3 | 0.7 | 0.8 | 0.6 | 0.4 | 0.2 |
| 5 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 50%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, Eintracht Frankfurt 1629.
- SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1629).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, SV Darmstadt 98 1620.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, Eintracht Frankfurt 1629.
- SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, SV Darmstadt 98 1620.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,29, Eintracht Frankfurt 2,30).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- SV Darmstadt 98 kalesini maçların %10'inde, Eintracht Frankfurt %17'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,29.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,29.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,29.
- İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,30.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,30.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,30.
- Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
- SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,58 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,01 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,58.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.