KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 15:30
SV Darmstadt 98
2-5Maç sonucu · İY 1-2
Bayern München

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

4,48

En olası skor

0-3

%11

Ev sahibi kazanır
%3
Beraberlik
%7
Deplasman kazanır
%89
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%93
2.5 üst
%84
3.5 üst
%66

Skor olasılık matrisi

012345
01.14.07.8109.97.7
10.72.85.36.96.75.3
20.20.91.82.32.31.8
30.10.20.40.50.50.4
40.00.00.10.10.10.1
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%73
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, Bayern München 1964.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %3'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1964).
  • Simülasyonların %7'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%83
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, SV Darmstadt 98 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %89'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, Bayern München 1964.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %3'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, SV Darmstadt 98 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %89'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %93'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%65
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%48
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%35
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 0,68, Bayern München 3,90).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven61/100Orta risk
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven61/100Orta risk
  • SV Darmstadt 98 kalesini maçların %10'inde, Bayern München %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven62/100Orta risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven81/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%97
Güven79/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%89
Güven79/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%74
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,90.
  • Deplasmanda maç başına 2,88 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%7
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%72
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven69/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SV Darmstadt 98 — Bayern München · Kuponperest