26 Ağustos Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
SDA%33Beraberlik%301FC%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven60/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
1,57
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Union Berlin 1552.
- SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1552).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,44, 1. FC Union Berlin 1,57).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,44, 1. FC Union Berlin 1,57).
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).