KuponperestV2
1 Aralık Cuma · 20:30
SV Darmstadt 98
0-1Maç sonucu · İY 0-0
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 54 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%79
2.5 üst
%57
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
05.39.28.35.02.20.8
15.9119.75.82.60.9
23.56.35.73.41.50.5
31.42.52.21.30.60.2
40.40.70.60.40.20.1
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 37%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Elo gücü%50
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Köln 1537.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1537).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, SV Darmstadt 98 1620.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Köln 1537.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, SV Darmstadt 98 1620.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,17, 1. FC Köln 1,79).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven64/100Orta risk
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven64/100Orta risk
  • SV Darmstadt 98 kalesini maçların %10'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven46/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven73/100Düşük risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven71/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,79.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SV Darmstadt 98 — 1. FC Köln · Kuponperest