KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 19:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,45

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%65
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%86
2.5 üst
%66
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.57.78.86.73.81.7
13.78.69.77.44.21.9
22.14.75.44.12.31.1
30.81.72.01.50.90.4
40.20.50.50.40.20.1
50.00.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 56%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%49
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven48/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1487).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven27/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, SV Darmstadt 98 1620.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven27/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, SV Darmstadt 98 1620.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Darmstadt 98 1,10, 1. FC Heidenheim 1846 2,28).
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SV Darmstadt 98 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 kalesini maçların %10'inde, 1. FC Heidenheim 1846 %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven41/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven69/100Yüksek risk
  • SV Darmstadt 98 için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven53/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SV Darmstadt 98 iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SV Darmstadt 98 — 1. FC Heidenheim 1846 · Kuponperest