KuponperestV2
5 Aralık Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

S07%41Beraberlik%19VST%39

En güçlü istatistiksel sinyal

4.5 üst%56
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 5,01 beklenen gol hesaplıyor (SV 07 Elversberg 2,54, VfB Stuttgart 2,47).
  • SV 07 Elversberg son 8 maçta maç başına 1,90 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

Beklenen gol (ev)

2,54

Beklenen gol (dep.)

2,47

Toplam beklenen gol

5,01

En olası skor

2-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SV 07 Elversberg 1651, VfB Stuttgart 1722.
  • SV 07 Elversberg iç sahada oynadığı 4 maçın %75'ini kazandı, maç başına 3,00 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1651 — 1722).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, SV 07 Elversberg 1651.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%85
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,01 beklenen gol hesaplıyor (SV 07 Elversberg 2,54, VfB Stuttgart 2,47).
  • SV 07 Elversberg son 8 maçta maç başına 1,90 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %88'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%15
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 5,01 beklenen gol hesaplıyor (SV 07 Elversberg 2,54, VfB Stuttgart 2,47).
  • SV 07 Elversberg son 8 maçta maç başına 1,90 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • SV 07 Elversberg son maçlarının %25'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%81
Güven48/100Orta risk
  • SV 07 Elversberg son 8 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 5,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %85'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
SV 07 Elversberg — VfB Stuttgart · Kuponperest