KuponperestV2
10 Mart Pazar · 17:00
Stade Rennais
3-1Maç sonucu · İY 1-1
SM Caen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,18

En olası skor

1-0

%19

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%31
1.5 üst
%64
2.5 üst
%38
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
0105.01.20.20.00.0
1189.02.20.40.00.0
2168.12.00.30.00.0
39.84.81.20.20.00.0
44.42.20.50.10.00.0
51.60.80.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 77%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, SM Caen 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Stade Rennais 1620.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, SM Caen 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Stade Rennais 1620.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,79, SM Caen 0,49).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,29 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %31'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%66
Güven52/100Orta risk
  • Stade Rennais kalesini maçların %40'inde, SM Caen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %69'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,49 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven63/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven66/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven47/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,29.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais — SM Caen · Kuponperest