KuponperestV2
1 Nisan Cumartesi · 21:00
Stade Rennais
0-1Maç sonucu · İY 0-1
RC Lens

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,48

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%70
2.5 üst
%46
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.98.84.31.40.30.1
113136.22.00.50.1
29.29.04.41.50.40.1
34.44.32.10.70.20.0
41.61.50.80.20.10.0
50.50.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 86%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%72
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, RC Lens 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Stade Rennais 1620.
  • RC Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, RC Lens 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Stade Rennais 1620.
  • RC Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,44, RC Lens 0,98).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade Rennais kalesini maçların %40'inde, RC Lens %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven57/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • RC Lens deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • RC Lens deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • RC Lens deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven39/100Yüksek risk
  • RC Lens için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven39/100Yüksek risk
  • RC Lens için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven65/100Yüksek risk
  • RC Lens için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais — RC Lens · Kuponperest