KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 21:00
Stade Rennais
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Paris Saint-Germain

Kuponperest analizi

SRE%42Beraberlik%22PSA%36

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%71
Güven65/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,51, Paris Saint-Germain 1,11).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,11

Toplam beklenen gol

2,62

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Paris Saint-Germain 1853.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1853).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1853, Stade Rennais 1620.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,51, Paris Saint-Germain 1,11).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 1,51, Paris Saint-Germain 1,11).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade Rennais — Paris Saint-Germain · Kuponperest