KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 21:00
Stade Rennais
4-0Maç sonucu · İY 2-0
Nîmes Olympique

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%75
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%78
2.5 üst
%59
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.54.01.40.30.10.0
1128.63.10.70.10.0
2139.43.40.80.10.0
39.56.82.50.60.10.0
45.23.71.30.30.10.0
52.31.60.60.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 50%
Dixon-Coles%89
Monte Carlo%90
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%66
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Nîmes Olympique 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Stade Rennais 1620.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Nîmes Olympique 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Stade Rennais 1620.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,18, Nîmes Olympique 0,72).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade Rennais kalesini maçların %40'inde, Nîmes Olympique %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,72 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven63/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,18.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven40/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven66/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 0,72.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven39/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais — Nîmes Olympique · Kuponperest