KuponperestV2
2 Eylül Pazar · 17:00
Stade Rennais
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Girondins Bordeaux

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

4,05

En olası skor

3-0

%11

Ev sahibi kazanır
%82
Beraberlik
%11
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%90
2.5 üst
%79
3.5 üst
%56

Skor olasılık matrisi

012345
01.61.30.50.20.00.0
15.24.31.80.50.10.0
28.67.23.00.80.20.0
39.68.03.30.90.20.0
48.06.62.80.80.20.0
55.34.41.80.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%62
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%12
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Stade Rennais 1620.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%27
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Stade Rennais 1620.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%85
Güven53/100Orta risk
  • Simülasyonların %89'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 3,33, Girondins Bordeaux 0,83).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade Rennais kalesini maçların %40'inde, Girondins Bordeaux %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 3,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%76
Güven40/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 3,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%64
Güven55/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 3,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven46/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven66/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%26
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais — Girondins Bordeaux · Kuponperest