18 Ocak Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
REN%59Beraberlik%21BRE%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Stade Brestois 29 1608.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,95
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,89
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Stade Brestois 29 1608.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1608).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,95, Stade Brestois 29 0,94).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,95, Stade Brestois 29 0,94).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).