KuponperestV2
2 Şubat Pazar · 17:15

Kuponperest analizi

SRE%61Beraberlik%17RST%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,56.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,56

Beklenen gol (dep.)

1,22

Toplam beklenen gol

3,78

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1682).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,56, RC Strasbourg Alsace 1,22).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,56, RC Strasbourg Alsace 1,22).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Rennais FC 1901 — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest