KuponperestV2
29 Ekim Pazar · 17:05

Kuponperest analizi

SRE%62Beraberlik%17RST%21

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%72
Güven64/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,59.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,59

Beklenen gol (dep.)

1,19

Toplam beklenen gol

3,79

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1666).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,59, RC Strasbourg Alsace 1,19).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,59, RC Strasbourg Alsace 1,19).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Rennais FC 1901 — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest