KuponperestV2
8 Mart Cumartesi · 17:00

Kuponperest analizi

SRE%36Beraberlik%21PSA%42

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%85
Güven62/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,62.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,53

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

3,15

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1884.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1884).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,62).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,62).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven64/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Rennais FC 1901 — Paris Saint-Germain · Kuponperest