18 Ağustos Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
SRE%54Beraberlik%20OLY%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%61
Güven54/100Orta riskModel uyumu 72%
Neden?
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,92.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,92
Beklenen gol (dep.)
1,00
Toplam beklenen gol
2,92
En olası skor
1-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique Lyonnais 1743.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1743).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,92, Olympique Lyonnais 1,00).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,92, Olympique Lyonnais 1,00).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).