KuponperestV2
11 Ocak Cumartesi · 21:05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,06

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%63
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%81
2.5 üst
%60
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.64.52.20.70.20.0
19.69.44.61.50.40.1
2109.94.91.60.40.1
37.17.03.41.10.30.1
43.83.71.80.60.10.0
51.61.60.80.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 83%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1717).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,11, Olympique de Marseille 0,98).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Olympique de Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven53/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Olympique de Marseille · Kuponperest