KuponperestV2
3 Şubat Cumartesi · 17:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

2-0

%14

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%77
2.5 üst
%55
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.62.70.70.10.00.0
1136.61.60.30.00.0
2167.91.90.30.00.0
3136.31.50.30.00.0
47.73.80.90.20.00.0
53.71.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 92%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%79
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1379).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,49 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven77/100Düşük risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven69/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven66/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%39
Güven66/100Orta risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven78/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%8
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Montpellier HSC · Kuponperest