5 Ekim Cumartesi · 22:00
Kuponperest analizi
REN%56Beraberlik%19ASM%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%66
Güven62/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,24.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,24
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
3,46
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Monaco 1707.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1707).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,24, Monaco 1,22).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,24, Monaco 1,22).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).