KuponperestV2
3 Mart Pazar · 17:05
Stade Rennais FC 1901
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Lorient

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,39

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%68
2.5 üst
%43
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.78.44.01.30.30.1
113125.91.90.50.1
29.59.24.41.40.30.1
34.74.52.20.70.20.0
41.71.70.80.30.10.0
50.50.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Lorient 1624.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1624).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Lorient 1624.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,48, Lorient 0,96).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Lorient %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven63/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lorient deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven56/100Orta risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Lorient için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Lorient · Kuponperest