KuponperestV2
16 Şubat Pazar · 22:45
Stade Rennais FC 1901
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,48

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%71
2.5 üst
%46
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.69.35.11.80.50.1
112136.92.50.70.1
28.08.74.71.70.50.1
33.74.02.20.80.20.0
41.31.40.70.30.10.0
50.30.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 69%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Lille OSC 1755.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1755).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Lille OSC 1755.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,37, Lille OSC 1,09).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven61/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven38/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven51/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Lille OSC · Kuponperest