25 Ekim Cuma · 21:45
Kuponperest analizi
REN%66Beraberlik%19HAC%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Le Havre 1492.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,23
Beklenen gol (dep.)
0,97
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
2-0
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Le Havre 1492.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1492).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,23, Le Havre 0,97).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,23, Le Havre 0,97).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).