KuponperestV2
8 Aralık Cumartesi · 20:00
Stade Rennais
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Dijon FCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,04

En olası skor

2-0

%14

Ev sahibi kazanır
%77
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.53.01.00.20.00.0
1117.32.50.50.10.0
2138.93.00.70.10.0
3117.22.40.50.10.0
46.64.41.50.30.10.0
53.22.20.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 44%
Dixon-Coles%92
Monte Carlo%92
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%70
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Dijon FCO 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Stade Rennais 1620.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Dijon FCO 1620.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Stade Rennais 1620.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven55/100Orta risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,44, Dijon FCO 0,67).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade Rennais kalesini maçların %40'inde, Dijon FCO %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,67 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven60/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,44.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Dijon FCO deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven65/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Stade Rennais iç sahada maç başına 0,73 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven46/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven39/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais — Dijon FCO · Kuponperest