KuponperestV2
20 Nisan Pazar · 17:15
Stade de Reims
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,74

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%76
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.0109.15.32.30.8
16.4119.85.72.50.9
23.56.05.23.01.30.5
31.22.11.91.10.50.2
40.30.60.50.30.10.0
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%74
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1644.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1644).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1644.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,07, Toulouse 1,74).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven51/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven60/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,24 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,58 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Toulouse · Kuponperest