KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 21:00

Kuponperest analizi

SDE%33Beraberlik%22SRE%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven57/100Orta riskModel uyumu 65%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Stade de Reims 1527.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

1,72

Toplam beklenen gol

3,44

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1707).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Stade de Reims 1527.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,72, Stade Rennais FC 1901 1,72).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,72, Stade Rennais FC 1901 1,72).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade de Reims — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest