17 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
SDE%31Beraberlik%31SBR%38
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,03, Stade Brestois 29 1,14).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
1,14
Toplam beklenen gol
2,17
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Stade Brestois 29 1608.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1608).
- Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Stade de Reims 1527.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,03, Stade Brestois 29 1,14).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,03, Stade Brestois 29 1,14).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).