KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 21:00
Stade de Reims
2-2Maç sonucu · İY 1-2
SM Caen

Kuponperest analizi

SDE%37Beraberlik%34SCA%29

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%71
Güven53/100Orta riskModel uyumu 73%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,73 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,98, SM Caen 0,75).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,98

Beklenen gol (dep.)

0,75

Toplam beklenen gol

1,73

En olası skor

0-0

%18

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, SM Caen 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Stade de Reims 1527.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,73 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,98, SM Caen 0,75).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%71
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,73 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,98, SM Caen 0,75).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade de Reims — SM Caen · Kuponperest