KuponperestV2
18 Şubat Pazar · 17:05
Stade de Reims
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Racing Club de Lens

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,55

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%72
2.5 üst
%47
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.4129.45.02.00.6
17.5129.55.02.00.6
23.86.04.82.51.00.3
31.32.01.60.90.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1743).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,01, Racing Club de Lens 1,59).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven60/100Orta risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven60/100Orta risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Racing Club de Lens %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven55/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven75/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,88 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Racing Club de Lens · Kuponperest