KuponperestV2
11 Kasım Cumartesi · 17:00
Stade de Reims
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Paris Saint-Germain

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,79

En olası skor

0-1

%14

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%75
2.5 üst
%54
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.212127.93.91.5
15.09.99.76.43.11.2
22.04.03.92.61.30.5
30.51.11.10.70.30.1
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%85
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Paris Saint-Germain 1885.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1885).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%66
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade de Reims 1527.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Paris Saint-Germain 1885.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade de Reims 1527.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,81, Paris Saint-Germain 1,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Paris Saint-Germain %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,81 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven59/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven67/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven58/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,97.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Paris Saint-Germain · Kuponperest