KuponperestV2
17 Ağustos Cuma · 20:45
Stade de Reims
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Olympique Lyonnais

Kuponperest analizi

SDE%24Beraberlik%26OLY%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Stade de Reims 1527.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,96

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

2,39

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Olympique Lyonnais 1741.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1741).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Stade de Reims 1527.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,96, Olympique Lyonnais 1,43).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,96, Olympique Lyonnais 1,43).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade de Reims — Olympique Lyonnais · Kuponperest