KuponperestV2
15 Mayıs Çarşamba · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,25

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%68
2.5 üst
%39
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
010.0127.22.90.90.2
111137.93.20.90.2
26.17.34.41.70.50.1
32.32.71.60.60.20.0
40.60.70.40.20.10.0
50.10.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 74%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%66
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1717).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade de Reims 1527.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade de Reims 1527.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,11, Olympique de Marseille 1,20).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Olympique de Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven52/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,30.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Olympique de Marseille · Kuponperest