KuponperestV2
11 Ocak Cumartesi · 19:00
Stade de Reims
2-4Maç sonucu · İY 1-2
OGC Nice

Kuponperest analizi

SDE%38Beraberlik%30ONI%32

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,19, OGC Nice 0,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,19

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,16

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, OGC Nice 1616.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1616).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Stade de Reims 1527.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,19, OGC Nice 0,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,19, OGC Nice 0,97).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade de Reims — OGC Nice · Kuponperest