19 Ocak Pazar · 19:15
Kuponperest analizi
SDR%37Beraberlik%31HAC%32
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%77
Güven67/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,17, Le Havre 1,19).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,17
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
2,36
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Le Havre 1492.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1492).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Le Havre 1492, Stade de Reims 1527.
- Le Havre deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,17, Le Havre 1,19).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,17, Le Havre 1,19).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Le Havre son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Le Havre son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).