KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 20:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.65.83.71.60.50.1
18.3116.72.80.90.2
27.69.66.12.60.80.2
34.65.83.71.50.50.1
42.12.61.70.70.20.1
50.81.00.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 69%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Girondins Bordeaux 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Stade de Reims 1527.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Girondins Bordeaux 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Stade de Reims 1527.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,81, Girondins Bordeaux 1,27).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Girondins Bordeaux %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven38/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven27/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven55/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven67/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Girondins Bordeaux · Kuponperest