16 Şubat Pazar · 19:15
Kuponperest analizi
SDR%42Beraberlik%29ANG%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%80
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,30, Angers SCO 0,97).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,30
Beklenen gol (dep.)
0,97
Toplam beklenen gol
2,27
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Angers SCO 1510.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1510).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Stade de Reims 1527.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,30, Angers SCO 0,97).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,30, Angers SCO 0,97).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).