KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 15:00
Stade Brestois 29
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%66
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.45.74.72.61.10.4
15.89.78.14.51.90.6
25.08.36.93.91.60.5
32.84.74.02.20.90.3
41.22.01.70.90.40.1
50.40.70.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%50
Monte Carlo%49
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%51

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Toulouse 1649.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1649).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade Brestois 29 1608.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Toulouse 1649.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade Brestois 29 1608.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven56/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 kalesini maçların %23'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,71.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven57/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Brestois 29 — Toulouse · Kuponperest