KuponperestV2
19 Ekim Cumartesi · 18:00

Kuponperest analizi

BRE%48Beraberlik%19REN%33

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%51
Güven57/100Yüksek riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,65

Beklenen gol (dep.)

1,82

Toplam beklenen gol

4,47

En olası skor

2-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1707).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Stade Brestois 29 1608.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,47 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,65, Stade Rennais FC 1901 1,82).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,47 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,65, Stade Rennais FC 1901 1,82).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven58/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,47 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Brestois 29 — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest