KuponperestV2
29 Ocak Çarşamba · 23:00
Stade Brestois 29
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

0-1

%10

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%75
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.19.67.53.91.50.5
17.6129.24.81.90.6
24.67.25.72.91.10.4
31.93.02.31.20.50.1
40.60.90.70.40.10.0
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1620, Real Madrid 1673.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1673).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1673, Stade Brestois 29 1620.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 13 maçın %62'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1620, Real Madrid 1673.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1673, Stade Brestois 29 1620.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 13 maçın %62'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %67).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 kalesini maçların %23'inde, Real Madrid %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven62/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,08 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,08 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,08 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven63/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,46 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,79.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Brestois 29 — Real Madrid · Kuponperest