KuponperestV2
29 Ocak Çarşamba · 23:00
Stade Brestois 29
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Real Madrid

Kuponperest analizi

BRE%32Beraberlik%22RMA%46

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%69
Güven62/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

2,79

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1620, Real Madrid 1673.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,69 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1673).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1673, Stade Brestois 29 1620.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 13 maçın %62'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %74.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,23, Real Madrid 1,56).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %67).