KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 21:00
Stade Brestois 29
3-1Maç sonucu · İY 2-0
RC Strasbourg Alsace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,71

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%89
2.5 üst
%72
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.13.31.70.70.2
15.48.56.73.61.40.4
25.58.87.03.71.50.5
33.86.14.82.51.00.3
42.03.12.51.30.50.2
50.81.31.00.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%67
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1682).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Stade Brestois 29 1608.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Stade Brestois 29 1608.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,07, RC Strasbourg Alsace 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 kalesini maçların %23'inde, RC Strasbourg Alsace %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven68/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,61 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,05 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Brestois 29 — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest