KuponperestV2
4 Eylül Pazar · 15:00
Stade Brestois 29
1-1Maç sonucu · İY 1-1
RC Strasbourg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,05

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%83
2.5 üst
%60
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.16.55.12.71.10.3
16.7108.34.31.70.5
25.48.46.63.51.40.4
32.94.53.61.90.70.2
41.21.81.40.80.30.1
50.40.60.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 77%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%88
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1578, RC Strasbourg 1620.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1578 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Stade Brestois 29 1578.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1578, RC Strasbourg 1620.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Stade Brestois 29 1578.
  • RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,61, RC Strasbourg 1,58).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,71 gol yedi.
  • RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 kalesini maçların %20'inde, RC Strasbourg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven64/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven65/100Orta risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Brestois 29 — RC Strasbourg · Kuponperest