29 Ekim Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
SBR%22Beraberlik%21PSA%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade Brestois 29 1608.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,24
Beklenen gol (dep.)
2,10
Toplam beklenen gol
3,33
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Paris Saint-Germain 1885.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1885).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade Brestois 29 1608.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,24, Paris Saint-Germain 2,10).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,24, Paris Saint-Germain 2,10).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).