KuponperestV2
16 Nisan Pazar · 15:00
Stade Brestois 29
1-0Maç sonucu · İY 1-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

SBR%50Beraberlik%26ONI%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven61/100Orta riskModel uyumu 77%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, OGC Nice 1616.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,83

Beklenen gol (dep.)

1,03

Toplam beklenen gol

2,86

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, OGC Nice 1616.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1616).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Stade Brestois 29 1608.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,83, OGC Nice 1,03).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,83, OGC Nice 1,03).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Brestois 29 — OGC Nice · Kuponperest