KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 17:05
Stade Brestois 29
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,46

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.35.34.22.20.90.3
16.09.67.64.01.60.5
25.58.76.93.71.50.5
33.35.24.22.20.90.3
41.52.41.91.00.40.1
50.50.90.70.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 82%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%87
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Monaco 1707.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1707).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Brestois 29 1608.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Monaco 1707.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade Brestois 29 1608.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,81, Monaco 1,59).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 kalesini maçların %23'inde, Monaco %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Stade Brestois 29 için beklenen gol: 1,81.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Brestois 29 — Monaco · Kuponperest