3 Aralık Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
SBR%57Beraberlik%25CFO%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven59/100Orta riskModel uyumu 58%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Clermont Foot 63 1620.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,06
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
2,91
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Clermont Foot 63 1620.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Stade Brestois 29 1608.
- Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,06, Clermont Foot 63 0,85).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,06, Clermont Foot 63 0,85).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).