KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 15:00
Stade Brestois 29
1-0Maç sonucu · İY 0-0
AJ Auxerre

Kuponperest analizi

SBR%54Beraberlik%22AAU%25

En güçlü istatistiksel sinyal

İkinci yarı 1.5 üst%67
Güven52/100Orta riskModel uyumu 55%

Neden?

  • İkinci yarı beklenen gol: 2,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,48

Beklenen gol (dep.)

1,44

Toplam beklenen gol

3,92

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, AJ Auxerre 1576.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1576).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Stade Brestois 29 1608.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,92 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,48, AJ Auxerre 1,44).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,92 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,48, AJ Auxerre 1,44).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Brestois 29 — AJ Auxerre · Kuponperest