3 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
SPA%19Beraberlik%19VST%63
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, St. Pauli 1910 1455.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,39
Beklenen gol (dep.)
2,73
Toplam beklenen gol
4,12
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, VfB Stuttgart 1722.
- St. Pauli 1910 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1455 — 1722).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, St. Pauli 1910 1455.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,39, VfB Stuttgart 2,73).
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,39, VfB Stuttgart 2,73).
- St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- St. Pauli 1910 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).