KuponperestV2
3 Mayıs Cumartesi · 15:30
St. Pauli 1910
0-1Maç sonucu · İY 0-0
VfB Stuttgart

Kuponperest analizi

SPA%18Beraberlik%19VST%63

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%55
Güven60/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,94.
  • Deplasmanda maç başına 2,53 gol üretiyor.
  • St. Pauli 1910 iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

2,94

Toplam beklenen gol

4,45

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, VfB Stuttgart 1722.
  • St. Pauli 1910 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1455 — 1722).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, St. Pauli 1910 1455.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,52, VfB Stuttgart 2,94).
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,52, VfB Stuttgart 2,94).
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • St. Pauli 1910 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
St. Pauli 1910 — VfB Stuttgart · Kuponperest