KuponperestV2
23 Ocak Cuma · 20:30

Kuponperest analizi

SPA%34Beraberlik%25HAM%42

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%66
Güven65/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,48, Hamburger 1,50).
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • St. Pauli 1910 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

1,50

Toplam beklenen gol

2,98

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: St. Pauli 1910 1455, Hamburger 1574.
  • St. Pauli 1910 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1455 — 1574).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hamburger 1574, St. Pauli 1910 1455.
  • Hamburger deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,48, Hamburger 1,50).
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (St. Pauli 1910 1,48, Hamburger 1,50).
  • St. Pauli 1910 son 30 maçta maç başına 0,87 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Hamburger son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • St. Pauli 1910 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • St. Pauli 1910 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Hamburger son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
St. Pauli 1910 — Hamburger · Kuponperest